Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

 

Ürünü teslim almadan önce nelere dikkat etmeliyim?

Ürünü teslim almadan önce sizin adınıza düzenlenmiş bir fatura olup olmadığını teyit ediniz. Fatura düzenlenmemiş veya faturasız teslim alınan ürünlerin iade ve değişim hakkı bulunmamaktadır.

 

Ürünlerinizin menşei nedir?

Ürünlerimiz %100 yerli üretimdir.​

 

Ürünü satın alırken kargo bedeli ödeyecek miyim?

Ürünlerimiz Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.​

 

Satın alınan ürünleri hangi kargo firması ile gönderiyorsunuz?

ARAS kargo ile gönderim sağlanmaktadır.

 

Satın alınan ürünü kaç gün içerisinde gönderiyorsunuz?

Satın alınan ürünler en geç 1-3 işgünü içerisinde kargoya verilmektedir. Ürünün size ulaşma süresi sipariş verdiğiniz il/ilçeye göre değişkenlik gösterebilmektedir.

 

Ürünlerinizin görselleri ile tarafıma gönderilecek olan ürün aynı mıdır? Ürünlerin fotoğraf çekimleri size mi ait?

Satışta bulunan tüm ürünlerimizin fotoğraf çekimleri stüdyomuzda fotoğrafçılarımız tarafından çekilmektedir. Konuyla ilgili aklınıza takılan tüm soruları bize sorabilirsiniz.

 

​​Hangi bedeni seçeceğim konusunda kararsızım. Ne yapabilirim?

Ürünlerimizin çoğu dar kesimdir. Bu nedenle beden sıkıntısı yaşamamak adına kilo ve boy bilgilerinizi mağaza müşteri temsilcimize ulaştırabilir ve sizin için doğru bedeni belirlemesi konusunda müşteri temsilcimizden yardım alabilirsiniz. Ayrıca ürünü satın alma aşamasında kilo ve boy bilgilerinizi ilgili alana girdiğinizde bu bilgiler doğrultusunda size en uygun beden gönderilecektir.

 

İade ve değişim süreci nasıl işliyor?​

 

İade ve değişim sürecini başlatmadan önce lütfen ürününüzün iade ve değişim koşullarına uygun olup olmadığını (yeniden satışa uygun olup olmadığını ve 14 gün geçip geçmediğini) teyit ediniz. İade ve değişim koşullarına uygun olan ürününüzü, kargo poşetinizden çıkan iade ve değişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize gönderiniz. (İade yapmak istiyorsanız sadece iade bölümünü, değişim yapmak istiyorsanız sadece değişim bölümünü doldurmanız yeterlidir.) Ardından iade ve değişim formunda yer alan ARAS kargo müşteri kodumuzu (DELPİNO ONLİNE MÜŞTERİ KODUMUZ: 2312454551517) kargo görevlisine belirterek ürünü bize gönderiniz. Müşteri kodumuzu kargo görevlisine belirttikten sonra firma adı ve iade adresi belirtmenize gerek yoktur. Ürününüz bize ulaştıktan sonra değişiminiz 1-3 işgünü içerisinde, iadeniz ise bize ulaşmasını takiben Cuma günü belirtmiş olduğunuz banka hesap bilgilerinize gerçekleştirilecektir. İadelerde kargo ve tahsilat bedelleri (Yaklaşık 100 TL) kesinti yapılarak kalan tutar hesabınıza aktarılacaktır. Değişimlerde ise biz ürünü size 2. kez gönderirken bir adet kargo bedeli tarafınıza yansıtılmaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı